Rüyada Mandalina Ağacı Görmek :

Rüyasında mandalina ağacını  gören  pozitif  günler   yaşıyor demektir. İyi  kazandığı,  işlerinin  yolunda gittiği  anlamına gelir. Ama   bir   mandalina   üreticisi  için  rüyasında mandalina ağacını  görmek  aynı  şey değildir.  Çünkü  günlük  hayatta sürekli  gördüğümüz  hatta   ilgilendiğimiz  işleri  rüyalarımızda görebiliriz. Yine mandalina yemek  ise rüyamızda   bir   gezintiye   çıkabileceğimizi  söyler.

En Kaliteli Mandalina Nasıl Yetiştirilir, Bakımı Nasıl Yapılır

Mandalina Ağacı Kuruması Ve Çözümlerini Bulan Üreticilerin Tavsiye ve Yorum Videoları

Diğer Ağaçların Bakım Videoları

 Her Türlü Ağaç kuruması Ve Çözümleri Anlatan Videolar

Mandalina  Ağacı ile  ilgili her  konuda sizlere  yardıma  hazırız. Aşağıdaki iletişim formundan  yada telefonlardan bizlere istediğiniz zaman  ulaşabilirsiniz. 1 adet  dahi Rekor gelişim ürünlerimizden siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

REKOR GELİŞİM  İLETİŞİM VE SİPARİŞ FORMU

[contact-form-7 id=”264″ title=”İletişim formu 1″]

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com

 

/ / / /

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.