Mandalina Ağacı Fiyatları :

En iyisini en  ucuza bulmak için Mandalina fidanlarını  arıyorsunuz  ve buluyorsunuz, sonra diktiğiniz de büyümediğini  yada   yavaş  büyüdüğünü görüyorsunuz. O  kadar arayış  ve   dikim  için  harcanan  emek  ve zaman  boşuna diyebiliriz.

  İşte  Rekor  Gelişim ile diktiğiniz her fidanı  tutturabilir  ve en  hızlı  şekilde de büyütebilirsiniz. Mevcut fidanlarınız, mandalina aşılarınız çiçek  mi  yapmıyor, meyve mi  vermiyor,  bütün  bunları  r  Rekor  Gelişim  ile   çözebilirsiniz.

En Kaliteli Mandalina Nasıl Yetiştirilir, Bakımı Nasıl Yapılır

Mandalina Ağacı Kuruması Ve Çözümlerini Bulan Üreticilerin Tavsiye ve Yorum Videoları

Diğer Ağaçların Bakım Videoları

 Her Türlü Ağaç kuruması Ve Çözümleri Anlatan Videolar

Kuruyan Mandalina Ağacı – Dikili – İrfan İkiz

Limon Ağacı Videoları 

Portakal Ağacı Videoları

Sera Videoları

Mandalina Ağacı Kurumaları Ve Çözümleri 

 

Mandalina  Ağacı ile  ilgili her  konuda sizlere  yardıma  hazırız. Aşağıdaki iletişim formundan  yada telefonlardan bizlere istediğiniz zaman  ulaşabilirsiniz. 1 adet  dahi Rekor gelişim ürünlerimizden siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

REKOR GELİŞİM  İLETİŞİM VE SİPARİŞ FORMU

[contact-form-7 id=”264″ title=”İletişim formu 1″]

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com

 

/

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.