MANDALİNA AĞACI KURUMASI VE  ÇÖZÜMLERİ :

Mandalina  ağaçları da diğer ağaçlar gibi  sebepsizce  kurumaktadır. Kimse   neden kuruduğunu   çoğu  zaman anlayamasa da,  bu konudaki bütün sorunlarınızın çözülebileceğini rahatlık ile  söyleyebiliriz. Mandalina ağaçlarında yaprak sararmaları, çallaşma, dip kurdu, gövde kararmaları gibi sorunlar ağaç kurumalarına kadar giden sonuçlar  oluşturmaktadır. Mandalina Ağacı da diğer ağaçlarda aynı benzer sorunlar  mevcut  olup, sorun da aynı çözümü de aynıdır. Aşağıdaki  videoları  izlediğinizde sizlere kendimizi daha   iyi  anlatmış  olacağız.

Mandalina Ağacı Bakım Ve Kuruma Çözümleri

 Her Türlü Ağaç kuruması Ve Çözümleri Anlatan Videolar

 

Mandalina Ağacı  için çok  önemli ürünlerden olan Rekor Gelişimden, 1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

                         REKOR GELİŞİM  SİPARİŞ FORMU

[contact-form-7 id=”264″ title=”İletişim formu 1″]

 

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com

 

Related Posts

/ / / / / / / / /

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.