MANDALİNA AĞACI   VE  NARANCİYE YETİŞTİRİCİLİĞİ BAKIM VİDEOLARI :

Mandalina    yetiştiriciliğinde de gün geçtikce yeni  gelişmeler ortaya  çıkmaktadır. Bu  gelişmeleri yakından takip  edenlerin herkesten  önce daha  çok para   kazanacağı aşikardır. Aşağıda  limon ve naranciye  üreticilerinin diğer  üreticilere   olan  tavsiyelerini  izlerseniz eğer bilmediğiniz  yeni  şeyleri  öğrenerek  gerek  daha  fazla   para,  gerekse daha   kolay  bir   üretim  yapabilirsiniz.

En Kaliteli Mandalina Nasıl Yetiştirilir, Bakımı Nasıl Yapılır

Mandalina Ağacı Kuruması Ve Çözümlerini Bulan Üreticilerin Tavsiye ve Yorum Videoları

Diğer Ağaçların Bakım Videoları

 Her Türlü Ağaç kuruması Ve Çözümleri Anlatan Videolar

Kuruyan Mandalina Ağacı – Dikili – İrfan İkiz

Limon Ağacı Videoları 

Portakal Ağacı Videoları

Sera Videoları

Mandalina Ağacı Kurumaları Ve Çözümleri 

 

Mandalina  Ağacı ile  ilgili her  konuda sizlere  yardıma  hazırız. Aşağıdaki iletişim formundan  yada telefonlardan bizlere istediğiniz zaman  ulaşabilirsiniz. 1 adet  dahi Rekor gelişim ürünlerimizden siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

REKOR GELİŞİM  İLETİŞİM VE SİPARİŞ FORMU

[contact-form-7 id=”264″ title=”İletişim formu 1″]

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com

 

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.